
De Mifare badgekaart voor videodeurtelefoon EDS101S en EDS101B biedt betrouwbare contactloze toegangstechnologie door middel van MIFARE 1 S50 smartcards, die voldoen aan de ISO/IEC 14443A-norm.
Met een geavanceerde MIFARE RF-interface vervult de kaart communicatievereisten volgens de delen 2 en 3 van deze norm. Dit betekent dat gegevensoverdracht snel en betrouwbaar is, essentieel voor soepele toegangscontrolesystemen.
Dankzij de ingebouwde beveiligingslaag, die CRYPTO1-gegevensstroomcodering gebruikt, verhoogt deze kaart de authenticatieprocessen voor extra veiligheid. Deze codering zorgt ervoor dat alleen geautoriseerde toegang wordt verleend, vergelijkbaar met een digitale slotwachter die nauwlettend controleert wie er binnenkomt.
| Brand | EtiamPro |
| Model | EDS101/BADGE |
| Primary colors | White |
| Depth of the product | 0.8 mm |
| Height of the product | 54 mm |
| Width of the product | 85.5 mm |
| Weight Product | 5.6 grams |
| Maximum working distance | 10 cm |
| Maximum working temperature | 75°C |
| Frequency of reading maps | 13.56 MHz |
| Map function | Reading, writing |
| Minimum working temperature | -20°C |
| Material | PVC (polyvinyl chloride) |