
BRANDVERTRAGENDE BEHUIZING - LICHTGRIJS MET ZWARTE EINDPANELEN 225 x 165 x 40mm. Ideaal voor instrumentatie en telecommunicatieapparatuur.
Gegoten in stootvast ABS. Het ontwerp van deze behuizingen bestaat uit twee delen met een tand en groef verbinding tussen het bovenste en onderste deel en speciaal ontworpen eindplaten in ABS.
De afwerking gebeurt volgens de hoogste kwaliteitsnormen: het oppervlak van het bovenste en onderste deel is krasbestendig en is uitgevoerd in een licht reliëf. Sleuven zijn voorzien voor de verticale montage van PCB's en de G700-serie is uitgerust met studs om de panelen en het deksel stevig vast te schroeven. Alle behuizingen in deze serie worden geleverd met vier rubberen voetjes, met uitzondering van de G738.
| Brand | Gainta |
| Model | G747 |
| Primary colors | Gray, Black |
| Depth of the product | 40 mm |
| Height of the product | 165 mm |
| Width of the product | 225 mm |
| Weight Product | 318.5 grams |
| It looks like you've provided the phrase "Type montage" for translation into English, but it already appears to be in English. Could you please provide more context or text for translation? | Vertical |
| Primary detailed colors | Light gray |
| Material | Flame-retardant ABS |