
Scherpe beelden en naadloze connectiviteit komen samen in deze krachtige 8-kanaals IP-netwerk videorecorder. Geen gedoe met kabels, de plug & play PoE-interfaces maken installatie eenvoudig en snel. De dual-OS architectuur biedt een robuuste en betrouwbare bescherming voor uw infosysteem.
Met het geavanceerde H.265+ decoderingsformaat geniet u van efficiënter gebruik van bandbreedte en opslagcapaciteit. Sluit tot 8 IP-camera's aan voor volledige bewaking, zowel binnen als buiten. Ondersteuningsopties zijn tweekanaals weergave bij 8MP en tot acht kanalen bij 2MP, altijd met scherpe details en soepel beeld.
Met de gebruiksvriendelijke Guarding Vision app voor iOS en Android heeft u de beveiliging letterlijk in de palm van uw hand. Of u nu onderweg bent of thuis, de app stelt u in staat om livefeeds te bekijken, opgenomen beelden terug te spelen en bewegingswaarschuwingen te ontvangen.
Volledige controle is eenvoudig met functies als continue opname, instelbare opnameschema's en bewegingsdetectie. Veilige opslag of back-ups maken is eenvoudig dankzij de USB-station integratiemogelijkheden.
| Brand | EtiamPro |
| Model | ENVR208 |
| Primary colors | Black |
| Depth of the product | 31.5 cm |
| Height of the product | 5.2 cm |
| Width of the product | 38.5 cm |
| Weight Product | 3 kg |
| Entry frequency range | 50/60 Hz |
| Power consumption capacity | Sure, could you please provide me with the full text you would like translated? |
| Number of channels | 8 |
| Hard drive applications | "Sata II" doesn't appear to be a phrase that requires translation as it seems to refer to a technical term related to Serial ATA (SATA) technology. If it’s meant to be a part of a different context or if there's additional text you need translated, please provide more details! |
| Maximum working temperature | 55°C |
| Smart compatibility | "Autonomous" is the translation for "Autonoom" while keeping it informal. |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Network interface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps self-adjusting |
| Network protocol | Sure! The translation doesn't change because these are technical terms and abbreviations that are commonly used in English. Thus, here’s the text just as it is: DDNS, DHCP, DNS, HTTPS, HTTPS ik-Connect, iSCSI, NFS, NTP, SMTP, TCP/IP, UPnP, UPnP™. |
| Maximum power consumption PoE | "120 watts" |
| Minimum working temperature | -10 °C |
| Maximum workplace humidity | 90 % |
| Minimum company humidity | 10 % |
| Recording type | analog |
| Material | ABS |