
WATERBESTENDIGE ABS-BEHUIZING MET MONTAGEFLENS 222x146x55mm. Gemaakt uit schokbestendig ABS, geschikt voor temperaturen van -20°C tot +80°C. De stevige structuur zorgt voor betrouwbaarheid onder extreme omstandigheden.
Het ontwerp omvat een deksel en basis met montageflens en een verzegeling met neopreen pakking, die samen zorgen voor een uitstekende bescherming tegen water en stof. Voldoet aan de normen IP65 IEC529 en NEMA4.
Voorzien van montagegaten voor zelftappende M3-schroeven, terwijl interne slots geschikt zijn voor M2.6-schroeven. Dit maakt een eenvoudige en veilige montage mogelijk. Interne gleuven laten vertikale montage van printplaten toe. Optioneel verkrijgbaar met transparant deksel, ideaal voor visuele inspecties.
| Brand | Gainta |
| Model | G317MF |
| Primary colors | Gray |
| Depth of the product | It's 145 mm. |
| Height of the product | 55 mm |
| Width of the product | 225 mm |
| Weight Product | 407 grams |
| IP value | The text "IP65" doesn't need translation as it is a standardized code. In informal English, it generally indicates that a device is dust-tight and protected against water jets. |
| It looks like you've provided the phrase "Type montage" for translation into English, but it already appears to be in English. Could you please provide more context or text for translation? | Vertical |
| Lid | Yes |
| Primary detailed colors | Dark gray |
| Maximum operating temperature | 80 °C |
| Minimum operating temperature | -20°C |
| Sealed. | Yes |
| "Flirting" | Yes |
| Material | ABS |