
WATERBESTENDIGE ABS-BEHUIZING - DONKERGRIJS 82 x 80 x 55mm. Stootvast ABS-materiaal (werktemperatuur: -20°C tot +100°C).
Het deksel en de bodemplaat zijn uitgerust met een tand-en-groef systeem met een dichting in neopreen. Dit systeem zorgt voor extra bescherming tegen indringing van stof en vocht, ideaal voor uitdagende omgevingen.
De openingen voor wandmontage en voor de schroeven van het deksel bevinden zich buiten het verzegelde gedeelte zodat stof noch vochtigheid er kunnen in doordringen. Dit slimme ontwerp biedt een hoog niveau van bescherming en levensduur.
Sleuven aan de binnenkant zijn gepositioneerd voor de verticale montage van PCB's. Dit biedt flexibiliteit en gemak bij het inbouwen van elektronische componenten.
Ontworpen volgens de specificaties van de normen IP65 of IEC529 en NAMA4 (spatwater- en stofdicht), deze behuizing is bestand tegen de zwaarste omstandigheden, biedt gemoedsrust en functionaliteit buitenshuis of in industriële omgevingen.
De binnenkant van de bodemplaat is uitgerust met messing draadbussen voor de horizontale montage van PCB's, connectoren, en meer, waardoor veelzijdige toepassingen mogelijk zijn.
| Brand | Gainta |
| Model | G366 |
| Primary colors | Gray |
| Depth of the product | 55 mm |
| Height of the product | It looks like you're referring to a measurement of "80 mm." If that's what you meant, in informal English, you can simply say "80 millimeters." If there's another context to this, please let me know! |
| Width of the product | It looks like you're referring to a measurement of "80 mm." If that's what you meant, in informal English, you can simply say "80 millimeters." If there's another context to this, please let me know! |
| Weight Product | 118.5 grams |
| IP value | The text "IP65" doesn't need translation as it is a standardized code. In informal English, it generally indicates that a device is dust-tight and protected against water jets. |
| It looks like you've provided the phrase "Type montage" for translation into English, but it already appears to be in English. Could you please provide more context or text for translation? | Horizontal |
| Lid | Yes |
| Primary detailed colors | Dark gray |
| Maximum operating temperature | 100 °C |
| Minimum operating temperature | -20°C |
| Sealed. | Yes |
| Montagegaten translates to "Assembly Street" in English. | Yes |
| Material | ABS |