
Onze thermische krimpkousen van 4.5 mm in zwart bieden een betrouwbare oplossing voor het verbinden en beschermen van elektrische kabels. Deze veelzijdige krimpkousen zijn ideaal voor het isoleren van gesoldeerde punten bij weerstanden, condensatoren en bieden effectieve bescherming tegen corrosie bij metalen staven of buizen.
De krimpkousen zijn halogeenvrij, flexibel en vlamvertragend, gemaakt zonder schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Ze zijn daarom uitermate geschikt voor gebruik in afgesloten ruimtes waar een veilige en vlamvertragende omgeving vereist is, zoals de metro, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen.
Daarnaast zijn deze krimpkousen ook waterdicht, en kunnen ze worden gebruikt voor de verbinding van glasvezelkabels, en bescherming van antennes. De kousen voldoen aan de UL 600V- en F-markering specificaties, wat hun duurzaamheid en betrouwbaarheid verder garandeert.
| Brand | Velleman |
| Model | STB48BK |
| Primary colors | Black |
| Weight Product | 255 g |
| Diameter unit | 4.8 mm |
| Maximum operating temperature | 125°C |
| Extension | 200 % |
| Number of items | 50 |
| Flammability | I'm sorry, but the text "V W 1" doesn't seem to be in any particular language that I can translate from. Could you provide more context or check if there's a typo? |
| Shrinkage temperature | Sure thing! "90 °C" in informal English would just be "90 degrees Celsius." |
| Radial shrinkage ratio | 50 % |
| Length heat shrink tubing | Sure! The translated text is "1.2 m." If there was more text that was missing, please let me know! |
| Dielectric strength in millimeters | The text "15 kV" does not require translation into English, as "kV" stands for "kilovolts," which is the same in both languages. If you have more context or additional text you'd like translated informally, please let me know! |
| Concentricity | 65 % |
| Longitudinal change | 5 % |
| Material | Polyolefin |