
Thermische krimpkous 4.5 mm transparant biedt veelzijdige oplossingen voor diverse elektrische toepassingen.
De krimpkous wordt universeel gebruikt voor het verbinden van elektrische kabels en biedt effectieve isolatie voor gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren. Dankzij de transparante uitvoering is markering en bescherming van elektrische kabels eenvoudig en overzichtelijk.
Deze waterdichte krimpkousen beschermen bovendien metalen staven en buizen tegen corrosie en bieden een extra laag bescherming voor antennes. Ze zijn ideaal voor het verbinden van glasvezelkabels en zijn bestand tegen uitdagende omgevingen.
Gemaakt van halogeenvrij, flexibel en vlamvertragend materiaal, bevat deze krimpkous geen schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Het kan veilig worden gebruikt in afgesloten ruimtes waar een vlamvertragende halogeenvrije omgeving vereist is, zoals de metro, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. UL 600V en F-markering garanderen de betrouwbaarheid en veiligheid van het product.
| Brand | Velleman |
| Model | STB48C |
| Primary colors | The Dutch word "transparant" translates to "transparent" in English. |
| Extra colors | Black |
| Weight Product | 255 g |
| Diameter unit | 4.8 mm |
| Maximum operating temperature | 125°C |
| Extension | 200 % |
| Number of items | 50 |
| Flammability | I'm sorry, but the text "V W 1" doesn't seem to be in any particular language that I can translate from. Could you provide more context or check if there's a typo? |
| Shrinkage temperature | Sure thing! "90 °C" in informal English would just be "90 degrees Celsius." |
| Radial shrinkage ratio | 50 % |
| Length heat shrink tubing | Sure! The translated text is "1.2 m." If there was more text that was missing, please let me know! |
| Dielectric strength in millimeters | The text "15 kV" does not require translation into English, as "kV" stands for "kilovolts," which is the same in both languages. If you have more context or additional text you'd like translated informally, please let me know! |
| Concentricity | 65 % |
| Longitudinal change | 5 % |
| Material | Polyolefin |