
Thermische krimpkous 2 mm - rood komt in een set van 50 stuks. Het biedt een universele oplossing voor het verbinden van elektrische kabels en het isoleren van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren. Het markeert en beschermt elektrische kabels effectief en biedt corrosiebescherming voor metalen staven of buizen.
Gebruikt bij de verbinding van glasvezelkabels en biedt ook bescherming van antennes. De waterdichte krimpkousen zijn halogeenvrij, flexibel en vlamvertragend, waardoor ze ideaal zijn voor het gebruik in afgesloten ruimtes waar een dergelijke omgeving vereist is.
Vrij van schadelijke stoffen als Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Geschikt voor veilig gebruik in infrastructuren zoals metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. Voldoet aan de UL 600V, F-markering standaard.
| Brand | Velleman |
| Model | STB24R |
| Primary colors | Red |
| Extra colors | Gray |
| Weight Product | 130 g |
| Diameter unit | 2.4 mm |
| Maximum operating temperature | 125°C |
| Extension | 200 % |
| Number of items | 50 |
| Flammability | I'm sorry, but the text "V W 1" doesn't seem to be in any particular language that I can translate from. Could you provide more context or check if there's a typo? |
| Shrinkage temperature | Sure thing! "90 °C" in informal English would just be "90 degrees Celsius." |
| Radial shrinkage ratio | 50 % |
| Length heat shrink tubing | Sure! The translated text is "1.2 m." If there was more text that was missing, please let me know! |
| Dielectric strength in millimeters | The text "15 kV" does not require translation into English, as "kV" stands for "kilovolts," which is the same in both languages. If you have more context or additional text you'd like translated informally, please let me know! |
| Concentricity | 65 % |
| Longitudinal change | 5 % |
| Material | Polyolefin |