
Premium wandhouder - voor iPad Mini 4&5 - Dark Steel. Eenvoudig uitneembaar en vergrendelen.
De viveroo free iPad wandhouder zorgt voor een eenvoudige en intuïtieve verbinding van de iPad met de iPad-houder. Met één hand kunt u de iPad uit de houder nemen en terugplaatsen. Dankzij de unieke vorm van deze houder verbindt uw iPad automatisch met de Lightning-adapter. Om de iPad te beschermen tegen diefstal, kunt u de houder voorzien van een diefstalbeveiliging (optioneel) - vergrendelbaar met behulp van een steeksleutel.
iPad-oplaadstation
Dankzij de constante stroomvoorziening wordt de iPad snel en betrouwbaar van stroom voorzien. De speciale voedingseenheid van deze iPad-houder beschermt de batterij. Zo blijft de batterij van uw iPad opgeladen en altijd klaar voor gebruik.
| Brand | Viveroo |
| Model | TAM510121 |
| Primary colors | Gray |
| Extra colors | Black, Grey |
| Depth of the product | 29 mm |
| Height of the product | 132 mm |
| Width of the product | It looks like you've provided "230 mm," which is a measurement. Could you please provide more context or text around it for translation? |
| Weight Product | 900 g |
| Languages of the manual | Dutch, English, French |
| Extra colors detailed | Metal |
| Connector type 1 | USB Type A |
| Tablet compatibility | iPad Mini 4 and 5 (model A2133, A2124, A2125, A1538, A1550) |
| Material | Sure! The word "Staal" translates to "Steel" in English. |