
WATERDOORLATEND ZONNEZEIL - VIERKANT - 3.6 x 3.6 m - KLEUR: CHAMPAGNE. Dit zonnezeil is een efficiënte en goedkope oplossing om uw zwembad of terras te beschermen tegen de warmte en de schadelijke UV-stralen. Bovendien geeft dit zonnezeil uw leefplaats buitenshuis een moderne en luxueuze touch.
Het zonnezeil bestaat uit waterdoorlatend, UV-bestendig PE-geweven doekmateriaal waardoor u snel kunt schakelen tussen zon of schaduw! De kleine gaatjes in het doek verlagen de temperatuur onder het schaduwdoek, maken dit zeil meer geschikt bij veel wind dan een waterdicht zonnezeil en zorgen ervoor dat er geen vorming van waterzakken mogelijk is.
| Brand | Perel |
| Model | GSS4360PE |
| Primary colors | Yellow |
| Depth of the product | 5 cm |
| Height of the product | 37 cm |
| Width of the product | Sure, here it is: "45 cm" |
| Weight Product | 2,380 grams |
| Primary detailed colors | Champagne |
| Material (Detail) | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Material Properties | Breathable |
| Form Article | Square |
| With (Sailing) Rings | Yes |
| With Fasteners | no |
| Type Solar Roof/Sailcloth | Shade cloth |
| Quality/Weight per Square Meter | 180 g |
| Working Length/Height | 3.6 meters |
| Water Resistance Level | Water-repellent |
| The working width | 3.6 meters |
| Type of Decoration/Design/Pattern | "Even" |
| Diameter Ring/Rosette | 40 mm |
| Material | Sure! The word "Kunststof" is Dutch and translates to "plastic" in English. |