
Met de Toolland gereedschapshouder hoef je nooit meer tijd te verspillen aan het zoeken naar je gereedschap. Deze praktikale houder heeft tien verschillende zakken waar je moeiteloos al je handgereedschappen in kwijt kunt. Dankzij het doordachte ontwerp heb je altijd de juiste tool binnen handbereik.
De houder is gemakkelijk aan je riem te bevestigen, zodat je je handen vrij houdt voor de klus. Van schroevendraaiers tot tangen of rolmaat, ieder gereedschap heeft zijn eigen plekje. De stevige stof zorgt ervoor dat al je tools veilig en goed georganiseerd blijven.
Perfect voor gebruik bij elke klus waar snelle toegang tot verschillende gereedschappen vereist is, deze houder brengt gemak en efficiëntie naar een nieuw niveau. Altijd voorbereid, altijd productief.
| Brand | Toolland |
| Model | FI20 |
| Primary colors | Black |
| Extra colors | Red |
| Depth of the product | 8 cm |
| Height of the product | 41 cm |
| Width of the product | 28 cm |
| Weight Product | Sure! "420 grams" |
| Type closure | No |
| It looks like "Riemlus" isn't a phrase or word that directly translates into English. Could you provide more context or clarify its meaning? | Yes |
| Number of bags | 10 |
| Material | Nylon |