
Deze 30-delige Toolland zeskantsleutelset biedt veelzijdigheid met 15 lange SAE-sleutels en 15 metrische sleutels, ideaal voor diverse klussen.
De sleutels zijn vervaardigd uit hoogwaardig chroom-vanadium, wat zorgt voor uitzonderlijke sterkte en duurzaamheid. Hierdoor kunnen ze zware belasting en intensief gebruik moeiteloos aan.
In een compact kunststof opbergdoosje zijn de sleutels netjes georganiseerd, waardoor ze gemakkelijk toegankelijk en eenvoudig op te bergen zijn.
Gebruik deze set voor het moeiteloos vastdraaien of losmaken van bouten en moeren, of het nu gaat om het onderhouden van fietsen, voertuigen of andere machines.
| Brand | Toolland |
| Model | 1613-30 |
| Primary colors | Gray |
| Depth of the product | 40 mm |
| Height of the product | 190 mm |
| Width of the product | 130 mm |
| Weight Product | 900 g |
| "Shape" | L-shape |
| Primary detailed colors | Metal |
| Number of items | 30 |
| Including suitcase | Yes |
| Material | Chrome-vanadium steel (CrV) |