LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Smart Monitor met webOS | USB-C 65W | Wit
Item number 37U730SA-W.AEU Share Write a review
New
Description
Elevate your productivity using the monitor's 60Hz refresh rate for smooth transitions and seamless multitasking. Integrated with webOS, access apps, games, and Web content directly from your monitor without additional devices.
Connect effortlessly with USB-C 65W, offering fast charging and data transfer through a single cable. A refined white finish complements any setting, combining style with functionality.
Properties
Brand information
Brand LG
Out of stock
LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Smart Monitor met webOS | USB-C 65W | Wit € 509,35
Show volume discounts Free shipping! (NL) 30 days cooling-off Excellent service
Customer questions
Customer Reviews
LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Smart Monitor met webOS | USB-C 65W | Wit Click a star to leave your review